Kalkulator ekologiczności produktu

Artykuły ekologiczne charakteryzują się dużą różnorodnością. Jak spośród nich wybrać te najbardziej ekologiczne?

Kalkulator ekologiczności produktu

Kalkulator ekologiczności produktu to rozwiązanie umożliwiające nadanie swoistego certyfikatu ekologicznego dla produktu, który właśnie kupiłeś! Dzięki odpowiedziom, których udzielisz możesz stać się nieocenioną pomocą dla innych członków Ecospołeczności Ecozoom!

Codziennie starasz się wybrać zdrowe, ekologiczne i przede wszystkim odpowiednie dla Ciebie i Twojej rodziny produkty. Kalkulator ekologiczności i nadawane dzięki niemu Certyfikaty to jedyny sposób na sprawdzenie, jaki poziom ekologiczności posiada produkt, którego używasz. Bez znaczenia, czy to kocyk dla Twojego dziecka, czy dżem domowego wyrobu – teraz możesz być pewny, że inni członkowie Ecospołeczności Ecozoom czuwają nad Certyfikacją!

Dzięki kalkulatorowi ekologiczności możesz być pewny, że zakupione w Ecozoom produkty pochodzą ze sprawdzonego źródła. Ciesz się zdrowiem i ekologicznością na co dzień!

W celu poprawienia jakości usług używamy cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Możesz zmienić te ustawienia. Więcej o Polityce Prywatności
x