Dostawa i płatność

1. Dostawa

Koszty dostawy zależą w pełni od Sprzedawcy oferującego dany produkt. Kwota za dostawę wprowadzana jest indywidualnie przez każdego użytkownika sprzedającego w serwisie Ecozoom.pl w ustawieniach swojego konta. Jeżeli zakup jest dokonywany u jednego Sprzedawcy to koszt dostawy ponoszony jest jednokrotnie.

2. Płatności

Serwis Ecozoom.pl, jako sposób zapłaty za złożone zamówienie, oferuje swoim Klientom system szybkich płatności za pomocą serwisu Transferuj.pl. Korzystanie z tej usługi nie wiąże się z koniecznością tworzenia dodatkowych kont. Wystarczy, że Klient posiada konto w jednym z banków-partnerów (dokładna ich lista znajduje się tutaj - https://transferuj.pl/metody-platnosci.html).

System umożliwia opłacenie zamówienia składanego u kilku Sprzedawców za pomocą jednej transakcji Rozdzielenia płatności dokonuje Administrator serwisu w ciągu 48 godzin od dnia wysłania przelewu.

W celu poprawienia jakości usług używamy cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Możesz zmienić te ustawienia. Więcej o Polityce Prywatności
x